Prawdopodobnie to ostatnia szansa dla wszystkich, którzy chcą wiedzieć...

Jak zainwestować w kryptowaluty, zabezpieczyć kapitał i zmaksymalizować zyski w tej hossie – nawet jeśli jesteś nowy na rynku.

Inwestor, krypto-milioner i praktyk z ponad 7-letnim doświadczeniem krok po kroku wprowadzi Cię do inwestycji na kryptowalutach i pokaże, jak dzięki Bitcoinowi możesz osiągnąć nawet 5-50 zwrotu z inwestycji.

Drogi Czytelniku,

Tak, oczywiście. Możesz samodzielnie zdobyć tę wiedzę, jednak pamiętaj, że mi zajęło to ponad 7 lat.

Ryzykujesz więc, że stracisz przynajmniej 3-5 miesięcy na poznanie zaledwie podstaw i zależności, jakie zachodzą na rynku kryptowalut.

Potem kolejnych kilka miesięcy, żeby wiedza poukładała Ci się w głowie w całość, a potem… potem będzie już po hossie.

Niestety, czas na samodzielną naukę był przez ostatnie 3 lata. Teraz wszystko wskazuje na to, że jest to ostatni moment, żeby z zyskiem zainwestować w kryptowaluty i osiągnąć duże zwroty.

Zdecydowanie nie ma już czasu na szukanie i samodzielne testowanie przypadkowych informacji. Każdy błąd – nawet ten najmniejszy – może sprawić, że staniesz się dawcą kapitału dla tych, którzy odrobili lekcje.

Zatem, jeśli chcesz skorzystać z esencji mojego 7-letniego doświadczenia i otrzymać kompletny proces, który umożliwi wykorzystanie tego momentu, to jesteś we właściwym miejscu.

Sprawdź, co sądzą osoby, które już skorzystały z mojej wiedzy: 

Dowiesz się wszystkiego od wyboru giełdy, otwarcia konta, nauki handlu (kupowania / sprzedaży) kryptowalut, przez tworzenie portfela i zapewniania jego bezpieczeństwa, aż po wybór potencjalnie zyskownych projektów – ten program dostarczy Ci WSZYSTKICH informacji.

Dowiesz się również, jak inwestować w ICO (początkowe oferty krypto), wyjaśnię Ci również najważniejszą terminologię używaną przez inwestorów i handlowców na rynku kryptowalut.

Nauczysz się m.in. czytać sygnały, które pojawiają się podczas hossy oraz identyfikować potencjalnie zyskowne projekty.

To się znowu dzieje..

Rynek kryptowalut od kilku tygodni dosłownie się gotuje, a wszystkie sygnały wskazują, że nadeszła długo wyczekiwana hossa.

W zeszłym tygodniu Bitcoin przekroczył najwyższy do tej pory próg: 19,666 dolarów.
Sytuacja na rynku już nawet nie przypomina rajdu Bitcoina z końcówki 2017 r., kiedy to na rynku panowało prawdziwe el dorado dla inwestorów. Ona już ją przebiła!

Na drodze do 20,000 dolarów opór jest już praktycznie żaden. Coraz częściej słychać głosy analityków zwiastujące największą hossę w historii krypto.

Wykres Stock to Flow również wskazuje na wzrosty na Bitcoinie w nadchodzących miesiącach. I uwaga, ten model jeszcze nigdy się nie pomylił:

Do mojego kanału na YouTube dołącza codziennie nawet 400 nowych subskrybentów – zazwyczaj początkujących inwestorów. Chcą jak najszybciej zacząć inwestować i wykroić kawałek tego tortu dla siebie.

Sam widzisz, że to wyjątkowa okazja, którą jeśli przegapisz, może już nigdy więcej nie nadejść.

Wydarzenie, które zmieni życie wielu osób – w tym być może i Twoje

Pamiętam poprzednią hossę. Niektórzy z dnia na dzień stali się milionerami. Wielu zarobiło tyle pieniędzy, że do końca życia są finansowo ustawieni.

Wiele osób pospłacało swoje kredyty hipoteczne, kupili domy, czy mieszkania – bez proszenia banków o łaskę i pakowania się w kredyt na 30 lat.

Inni zyskali środki na realizację pasji i marzeń, np. podróżowania, czy drogiego hobby, które zawsze było poza ich finansowym zasięgiem.

Powstało wiele nowych firm. Inwestycje na krypto, pozwoliły wielu inwestorom zgromadzić duży kapitał na wymarzony biznes.

Ty również jesteś tu nie bez powodu.

Przypuszczam, że chcesz zyskać niezależność od comiesięcznej wypłaty, aby bez problemów przeżyć przynajmniej kilka kolejnych miesięcy, a najlepiej – przynajmniej parę lat. Przy okazji, zabezpieczyć swoje pieniądze i zmaksymalizować zyski.

Ile możesz zarobić na kryptowalutach?

Jak mówiłem, Bitcoin przekroczył już swoje ATH (najwyższą wartości w historii) i wszystko wskazuje na to, że w tej hossie wielokrotnie przebije wynik z 2017 roku.

Prawdopodobnie pociągnie za sobą również altcoiny, czyli mniejsze kryptowaluty, a to one w poprzednich latach dawały zarobić kilka lub nawet kilkaset tysięcy procent.

Żeby Ci to lepiej zobrazować, pozwól, że posłużę się przykładem altcoina VERGE.

Na początku roku 2017, według danych CoinMarketCap.com, wartość Verge wynosiła 0,000019 dolarów za sztukę, a jej średni dzienny obrót wynosił około 200 sztuk. Wydaje się niewiele, ale to, co się stało później...

Według stanu na 23 grudnia 2017 Verge osiągnął szczyt 0,300588 dolarów za sztukę, co stanowi wzrost o prawie 1,582,000%!

Prosty rachunek – każde zainwestowanie 10,000 zł w Verge XVG po cenie z dnia 31 grudnia 2016 r. A następnie sprzedając go na szczycie 23 grudnia 2017 r., uczyniłoby Cię multimilionerem. Zarobiłbyś 158,210,000 zł (milionów!) zysku.

Innym przykładem jest kryptowaluta Einsteinium, która na dzień 31 grudnia 2016 r. kosztowała 0,001098 dolarów, a w kolejnych miesiącach dobiła do 2,88 dolarów za sztukę w dniu 7 grudnia 2017 r. Wzrost o 262,195%. I tu z kolei każde 10,000 zł włożone w Einsteinium, dałoby inwestorowi 26,229,500 złotych zysku.

Ale były też projekty, które urosły mniej, takie jak np.:

• Ripple 571x – inwestujesz 1000 zł = 571,000 zł zysku


• Ethereum 169x – inwestujesz 1000 zł = 169,000 zł zysku 

• Stellar 445x – inwestujesz 1000 zł = 445,000 zł zysku 

• Nem 593x – inwestujesz 1000 zł = 593,000 zł zysku

• Verge 13938x - inwestujesz 1000 zł = 13,938,000 zł (!) zysku 

Ale nawet te projekty dały zwrot, który jest niemożliwy do osiągnięcia w tak krótkim czasie, np. inwestując w nieruchomości, czy złoto.

Na przykład wkładasz 1000 zł w Zcash i wyciągasz 17,000 zł. Oczywiście zakładając, że wiesz, kiedy należy z inwestycji wyjść. :)

Wiem, że powyżej zaprezentowałem ogromne, wręcz dzikie liczby. Byłbym nieodpowiedzialny, obiecując Ci, że uzyskasz dokładnie takie same rezultaty.

Chcę Ci jednak pokazać, że inwestując w odpowiednie projekty kryptowalutowe, możesz solidnie zabezpieczyć przyszłość finansową – zarówno swoją, jak i bliskich.

Wystarczy przecież, że osiągnąłbyś zaledwie ułamek wzrostów, o których piszę wyżej, aby zarobić niezłą sumę.

Jednak, żeby skutecznie zarabiać, najpierw potrzebujesz wiedzieć, jak działa rynek, a następnie, nauczyć się oceny potencjału poszczególnych projektów. W hossie łatwo bowiem nadziać się na scamy i oszustwa, które wyrastają jak grzyby po deszczu.

Zaraz dowiesz się, jak strategicznie inwestować na rynku kryptowalut i co zrobić, by zminimalizować szanse na wtopienie pieniędzy. To kluczowe, kiedy inwestujesz na tak dynamicznym rynku.

Nawet jeśli jesteś w tym zupełnie zielony – to nic. Poprowadzę Cię niemal za rękę od podstaw, do pierwszych transakcji.

Przez takie błędy ludzie tracą majątek...

Większość osób wchodzi na rynek bez uprzedniego przygotowania i wiedzy. Oni też później najgłośniej krzyczą, że krypto to ściema. Tymczasem prawda jest taka, że inwestują w kiepskie projekty, bez odpowiednich podstaw i tracą swoje pieniądze.

Będąc przekonanym, że podejmują dobre decyzje, tak naprawdę robią przypadkowe ruchy, które nie opierają się na żadnych logicznych przesłankach – tylko emocjonalnych odruchach.
Impulsywnie podejmują decyzję, np. na podstawie niezweryfikowanych informacji lub “bo mi się tak wydaje” albo „powinno urosnąć”.

Koniec końców kupują na górce, a sprzedają w dołku...

Ulegają FOMO. Częstym błędem, który popełniają początkujący, jest szybka próba nadrobienia strat lub straconych okazji, które przegapili.

Prawda jest jednak taka, że podczas hossy na rynku pojawi się dziesiątki okazji do zarabiania pieniędzy. Jednak tylko z odpowiednią wiedzą je dostrzeżesz.

Czy w ogóle jest sens teraz wchodzić na rynek? 

Odpowiedź jest prosta: TAK!

Hossa dopiero się rozkręca. Ale z hossą jest tak, że czeka się na nią kilka lat, a trwa znacznie krócej. Im szybciej wejdziesz w rynek, tym lepszą pozycję zajmiesz, a to kluczowe, żeby móc na koniec wyjść z większym zyskiem.

Ta najpewniej potrwa do listopada kolejnego roku. Dlatego został właściwie ostatni moment, żeby zdobyć potrzebną wiedzę i działać.

Inaczej ryzykujesz, że staniesz się dawcą kapitału dla tych, którzy wiedzą, w którym momencie wejść na rynek oraz z niego wyjść.

W internecie znajdziesz mnóstwo szczątkowych informacji o tym, jaki portfel wybrać, które kryptowaluty są interesujące, na czym polega blockchain itd. Ale brakuje konkretnej i wiarygodnej metody, dzięki której wejście na rynek byłoby dla Ciebie stosunkowo proste, a zarazem bezpieczne.

W co wejść, na co zwrócić uwagę, co jest ważne i do czego dane krypto służy. W Twojej głowie pojawiają się kolejne pytania, a w pewnym momencie możesz mieć wrażenie, że czytasz i czytasz, ale błądzisz coraz bardziej.

Chciałeś dowiedzieć się o BTC, a ciągle dowiadujesz się o nowych rzeczach. Nagle okazuje się, że wszystko jest potrzebne, mijają kolejne godziny, dni, a Ty nadal nie ruszyłeś...

Na pierwszej hossie straciłem, bo nie miałem wiedzy. Na kolejną czekałem 4 lata. Dla Ciebie mam gorsze wieści, bo wiele wskazuje na to, że najbliższa taka okazja, o ile w ogóle się pojawi, będzie za około 8-10 lat.

Na szczęście jeszcze nie jest za późno, ale żeby nadrobić stracony czas, potrzeba Ci solidnego „dopalacza”…

Codziennie dostaję setki pytań od osób, które chciałyby wykorzystać szanse szybkiego i dużego zarobku, jakie daje rynek kryptowalut.

Niestety, wielu z nich przez pewne błędy straci swoje pieniądze i przepadnie im – być może ostatnia – hossa. Stracą nie tyle przez zmienność rynku, ile przez głupie decyzje.

Nazywam się Phil Konieczny...

Jak pewnie wiesz, inwestuję w kryptowaluty od 2013, a w inne aktywa jeszcze dłużej.
Dzisiaj mógłbym już nic nie robić i żyć z wypracowanych zysków.

Ale z pewnych powodów nadal pracuję i dzielę się swoją wiedzą z Wami. Realizuję tak swoją edukacyjną misję, którą podjąłem kilka lat temu.

Uznałem, że skoro i tak siedzę po kilkanaście godzin, szukając informacji o kryptowalutach, to dlaczego miałbym się tym nie podzielić? Tym bardziej że być może przyczynię się do tego, że ktoś zmieni swoje życie tak, jak ja zmieniłem swoje kilka lat temu.

Pamiętam swoje początki. Inwestowałem już wtedy w inne aktywa, ale szczególnie mocno zafiksowałem się na rynku krypto.

Zaczęło się od informacji o Bitcoinie, usłyszanej od mojego ojca – wtedy BTC kosztował zaledwie 3 dolary.

Musisz zrozumieć, że mój tata jest człowiekiem totalnie „niekomputerowym”. Coś tam słyszał o cyfrowej walucie. Że ma ona zmienić świat, ale ja tych słów wtedy nie brałem ani trochę poważnie.

Jakież było moje zdziwienie i frustracja, gdy dowiedziałem się, że cena Bitcoina skoczyła do 100 dolarów.

Pomyślałem, że skoro aż tyle wybił do góry, to już pewnie jest „po ptakach” i nie ma sensu wchodzić, bo ci co mieli zarobić, już zarobili.

Znowu odpuściłem temat na dłuższy czas.

Moją czarę goryczy przelała kolejna informacja o tym, że Bitcoin osiągnął cenę… tym razem aż 1000 dolarów!

Dość tego – powiedziałem do siebie – więcej nie popełnię tego błędu.

Pamiętam, że przez pewien czas zachowywałem się jak w amoku i kupowałem kolejne Bitcoiny po 1000 dolarów.

Nie wiedziałem, że robię dokładnie tak, jak tzw. ulica...

Kupowałem „na górce” po to, aby za moment stracić, bo Bitcoin spadł do 200 dolarów.
No to zrobiłem interes życia... – pomyślałem.

Wszyscy wtedy śmiali się ze mnie, że zainwestowałem i straciłem pieniądze. Były momenty, że traciłem wiarę w siebie, ale jest coś, co podtrzymało mnie w decyzji.

W ówczesnej pracy byłem menedżerem logistyki w centrum przeładunkowym McLarena. Po porannej odprawie pracowników obowiązków miałem niewiele, więc wykorzystywałem ten czas na zdobywanie wiedzy.

Po 12-14 godzin dziennie czytałem wszystkie artykuły i newsy o kryptowalutach.
Zauważyłem, że Bitcoin w przeszłości miał już tak wielkie spadki, co mnie nie tylko uspokoiło, ale też zachęciło do uśredniania jego ceny i kupowania kolejnych jednostek Bitcoina - oraz innych kryptowalut.

Wreszcie nadeszła druga fala wzrostów, a BTC wybił do niemal 20 000 dolarów, a wraz z nim w górę wystrzeliły też altcoiny. Dla mnie to był absolutny przełom finansowy i mentalny.

Z dnia na dzień zostałem nie tylko milionerem, ale też okazało się, że nauka nie poszła w las. Te tysiące godzin spędzonych na lekturze zaowocowały decyzjami, które przyniosły kilkudziesięciokrotny zwrot z inwestycji.

Opowiadam Ci to wszystko nie bez powodu. Musisz wiedzieć, że wiedza i doświadczenie są kluczem, żeby zarabiać na kryptowalutach.

Zdaję sobie jednak sprawę, że przez sprawy zawodowe, czy rodzinne raczej nie możesz sobie pozwolić na siedzenie przed komputerem po 14 godzin dziennie przez najbliższe miesiące.
Zresztą, zanim przekopałbyś się przez wszystkie artykuły, zeszłoby nawet kilka miesięcy, a w czasie hossy każdy tydzień zwłoki, obniża Twoje szanse.

Każdego dnia na mojej skrzynce ląduje setki wiadomości z pytaniami o podstawy inwestowania, czy dotyczących strategii pod trwającą właśnie hossę.

Niestety, ze względu na własne inwestycje, opiekę nad Forum oraz życie osobiste, nie jestem w stanie odpowiadać każdemu.

Dlatego też, bez zbędnych ceregieli, pozwól, że przedstawiam Ci mój najnowszy program...

Jak zainwestować w kryptowaluty i zmaksymalizować swój zysk?

Buduję coś, co ja chciałbym dostać, zaczynając moją przygodę z rynkiem krypto.

Obecnie nie ma takiego drugiego produktu. Mało tego, powiem Ci szczerze, że moim zdaniem nie ma nawet czasu na to, żeby się teraz uczyć samodzielnie. I możesz oczywiście potraktować te słowa jak chcesz.

Jeśli ktoś jest nowy i wchodzi na ten rynek kryptowalut, zanim on się nauczy, dowie i przejdzie przez to co ja przeszedłem, to już będzie po wszystkim i prawdopodobnie po drodze popełni tyle błędów, że koniec końców w ogóle nie wyjdzie z tego rynku z pieniędzmi.

Więc ja zbudowałem coś, co sam chciałbym dostać, czyli gdy ja zaczynałem nie było w ogóle czegoś takiego. Nie było kanałów Youtube, nie było ludzi, którzy nagrywali. Sam musiałem się uczyć z tego wielkiego śmietnika, jakim jest internet. Musiałem wygrzebywać różne opinie innych ludzi na temat projektu (...).

Musiałem tyle grzebać i tyle czytać, że sam chciałbym po prostu dostać tę wiedzę na tacy.
Bez ogólników i tych wszystkich śmieci, ale na zasadzie: tak rejestrujesz się na te i na te giełdy. Na te inne nie, bo są do d***. Tu wchodzisz, tu kupujesz to i to, w taki i taki sposób.
Portfel zakładasz tak, portfolio wygląda tak – dlaczego tak, a nie inaczej.

Research zrobisz tak, tu wychodzisz, tam wchodzisz. To będzie rosło... tyle i dziękuję!
I to jest jedna słuszna forma w tym momencie, bo nie ma czasu po prostu...

W internecie znajdziesz informacje, za to nie znajdziesz doświadczenia, które wynika z dziesiątek godzin spędzonych na analizach oraz własnych inwestycjach (nie zawsze udanych).

Dziś możesz skorzystać z wniosków, które zbierałem, które wiem, że pomogą Ci realizować inwestycje lepiej i bezpieczniej.

Phil, jestem przekonany

Pamiętaj, że nie prowadzę konsultacji indywidualnych, bo na co dzień, po prawie 12 godzin dziennie zajmuję się analizą rynku pod własne inwestycje, dlatego jeśli uważasz, że warto poznać moje wnioski, to zapisz się już teraz. 

Co konkretnie dla Ciebie przygotowałem? 

Główne szkolenie #1: 36 lekcji online na platformie edukacyjnej IK – Bezterminowo!

Otrzymasz wiedzę na temat pieniędzy (ich historii, mechanizmów i funkcji) – ta wiedza jest konieczna, żebyś mógł zrozumieć działanie Bitcoina i sieci Blockchain. Następnie wyjaśnię, jak działa obecny system monetarny oraz dlaczego jest zły.

Czego konkretnie się dowiesz?

 • Czym są pieniądze, jak wyglądała ich ewolucja w przeszłości i jakie ma to skutki dla pieniędzy, które do tej pory oszczędziłeś.
 • ​Czym są dokładnie kryptowaluty, dzięki czemu dowiesz się, czy warto w nie inwestować i jaką odegrają rolę po obecnym kryzysie.
 • ​Technologia P2P, jak funkcjonuje i dlaczego zabezpiecza Cię przed zakusami banków centralnych i polityków, którzy próbują ograniczyć naszą wolność.
 • ​Czym jest blockchain, w jaki sposób działa i dlaczego jest dla Ciebie bezpieczny.
 • ​Czym jest Bitcoin i dlaczego to tak ważna pozycja w portfolio każdego inwestora, w tym od niedawna – funduszy inwestycyjnych (np. Blackrock ma 0,5 mln BTC!).
 • ​Dlaczego Bitcoin ma wartość i do jakiej ceny spodziewamy się, że dojdzie.
 • ​Jak znaleźć giełdę, na której znajduje się dana kryptowaluta, na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze giełdy i na jakie pułapki uważać!
 • ​W jaki sposób zarejestrować się na dwóch kluczowych giełdach, którą z nich wybrać jako pierwszą i dlaczego.
 • ​Ile pieniędzy najlepiej zainwestować na początek i jak je podzielić, aby z jednej strony pomnożyć kapitał, a z drugiej strony ochronić go na wypadek korekty.
 • ​Jak kupić pierwszego Bitcoina na giełdzie zachowując przy tym środki bezpieczeństwa.
 • ​Klucz prywatny vs klucz publiczny, czym się dokładnie różnią i jakie to ma znaczenie dla Twojej inwestycji.
 • ​Instalacja mojego ulubionego portfela do kryptowalut, jak poprawnie go założyć i bezpiecznie korzystać.
 • ​W jaki sposób dokonać migracji środków między giełdą a portfelem.
 • ​Czym są altcoiny oraz forki? Poznasz alternatywę inwestycyjną do Bitcoina.
 • ​Czym jest Ethereum i jaki ma potencjał inwestycyjny, czy warto się nim interesować.
 • ​Do czego służą smart kontrakty oraz dappy, w jaki sposób można z nich skorzystać i co potencjalnie oznaczają dla Twoich inwestycji.
 • ​Jak kupić altcoiny na dwóch najważniejszych giełdach.
 • ​Czym jest Proof of Work oraz Proof of Stake i jaka jest między nimi różnica.
 • ​W jaki sposób monitorować rynek kryptowalut i na co szczególnie zwrócić uwagę.
 • ​Dlaczego najważniejszy jest marketcap, a nie ceny poszczególnych kryptowalut.
 • ​W jaki sposób zrobić samodzielnie research wybranej kryptowaluty, aby móc osobiście ocenić, czy warto inwestować w nią, czy nie.
 • ​Jak budować zyskowne portfolio, od czego powinieneś zacząć.
 • ​W jaki sposób grać do dolara lub do BTC.
 • ​Czym dokładnie jest ICO, STO oraz IEO i jakie to ma znaczenie dla Twojej inwestycji.
 • ​Czym są zdecentralizowane finanse (w skrócie DeFi) i jakie dają możliwości zarobkowe.
 • ​Jak uchronić swój kapitał przed scamami i oszustwami w świecie kryptowalut
 • ​Z jakich konkretnie stron warto korzystać i w jaki sposób ja robię to na co dzień.
 • ​Kogo warto obserwować na Twitterze i jakie korzyści Ci to przyniesie.
 • ​W jaki sposób bezpiecznie wypłacać kryptowaluty.
 • ​Jak w zgodzie z przepisami rozliczyć podatek od kryptowalut, aby spać spokojnie i żyć w zgodzie z urzędem skarbowym.
 • ​Moje 15 ulubionych pro-tipów, czyli co może Ci ułatwić codzienne funkcjonowanie na rynku kryptowalut.
 • ​Jakie są podstawowe błędy popełniane przez inwestorów i jak nie doświadczyć ich na własnej skórze.

Kiedy już opanujesz lub odświeżysz sobie niezbędne podstawy, to przejdziemy do najbardziej aktualnego tematu, czyli...

Szkolenie #2: Jak wykorzystać hossę: 18 lekcji online na platformie IK – Bezterminowo!

 • Dowiesz się, ile Bitcoin może urosnąć w tej hossie, jak wychodzić z inwestycji i ile wówczas realnie można na tym zarobić.
 • Poznasz mechanizmy, które pozwalają maksymalizować zyski. Phil poznał je w ciągu 7 lat praktyki na rynku krypto.
 • Dlaczego sama analiza fundamentalna ma małą wartość – bez tej wiedzy, którą zawarł Phil w programie, 99% ludzi straci pomimo hossy.
 • ​Poznasz całe potrójne portfolio Phila – w jego opracowanie włożył kilkaset godzin pracy.
 • ​Zobaczysz, jak namierzać projekty ze świetnym marketingiem, czyli te, które mogą Ci pomnożyć wkład nawet kilkadziesiąt razy.
 • ​Dowiesz się, jak w odpowiednim czasie wyjść z tych inwestycji, aby faktycznie mieć pomnożone pieniądze, czyli nie przespać kluczowego momentu.
 • ​Poznasz najczęstsze błędy popełniane podczas hossy, przez które większość inwestorów traci. 
 • ​Dowiesz się, jak grać pod hossę, żeby w stosunkowo szybkim czasie pomnożyć kapitał. 

Znajdziesz tam również 3 moje kluczowe strategie na tę hossę:

 • Pierwsza strategia jest pod wydarzenia. Nauczę Cię, jak można zarabiać, grając pod wydarzenia. Chcę, żebyś miał wiedzę, która pomoże Ci wybierać wydarzenia, pod które dobrze jest grać. 
 • Druga strategia jest pod fundamenty, czyli długi termin. Pokaże Ci jak budować portfolio, abyś sam je rozbudowywał i miał możliwość samodzielnie gromadzić majątek na lata.
 • Trzecia strategia jest pod hossę 2020/2021. Nauczę Cię, jak namierzać projekty, które mają wielkie szanse, by błyskawicznie urosnąć. Przede wszystkim jednak pokażę Ci jak wybrać moment, kiedy wyjść z nich na czas, aby spieniężyć zyski. 

Oprócz tego dowiesz się również, co dalej robić z pieniędzmi zarobionymi na hossie. W co i jak inwestować oraz gdzie lokować, żeby chronić zdobyty kapitał oraz maksymalizować jego wartość w długim terminie. 

Otrzymasz także te dodatkowe bezpłatne bonusy:

Bonus #1: Inwestycyjne Perpetuum Mobile.

Inwestycyjne Perpetuum mobile pozwoli Ci na sprawne i ciągłe pomnażanie pieniędzy na rynkach, wykorzystując do tego cykle rynkowe (Hossa/Bessa). Dzięki temu zarabiasz nawet na spadkach, przerzucając kapitał pomiędzy różne aktywa i cały czas utrzymujesz się w trendzie wzrostowym.

Nauczysz się tak poukładać inwestycje, żeby działały jak samonapędzający się mechanizm i maksymalizowały zyski, jednocześnie stanowiąc zabezpieczenie dla Twojego kapitału.

W tym bonusowym szkoleniu pokażę Ci, jak zarabiać i chronić majątek niezależnie od sytuacji na rynku – inwestując w złoto, srebro, nieruchomości, czy oczywiście Bitcoina.

Bonus #2: Walka z Gotówką.

Dlaczego banki centralne i państwa na całym świecie chcą, żeby gotówka zniknęła? Jakie zagrożenia wiążą się z tym dla nas oraz na co powinieneś być przygotowany? Na te oraz wiele innych pytań odpowiadam w tym szkoleniu. 

Dowiesz się również, dlaczego gotówka przejdzie do lamusa, a kryptowaluty mogą być ostatnim bastionem naszej wolności i niezależności.

Kiedy mówiłem o kryzysie przez ostatnie 2-3 lata, to mało osób dawało wiarę, że tak się właśnie stanie. Przecież jest tak dobrze, gospodarki się rozwijają… aż nagle, okazuje się, że miałem rację.

Teraz gdy mówię o tym, iż mocarstwa dążą do eliminacji gotówki z obiegu, również większość osób ignoruje te sygnały. Skoro tutaj jesteś, prawdopodobnie należysz do tej rozważniejszej grupy inwestorów, którzy chcą zawczasu dowiedzieć się, jak zabezpieczyć kapitał. 

Bonus #3: Strategia Idealna.

Najważniejsza różnica między ludźmi, którzy osiągają cele finansowe, styl życia i wolność, a tymi, którzy tracą na rynkach, to… STRATEGIA.

Dlatego podzielę się z Tobą moją osobistą Strategią Idealną, którą wypracowałem po setkach godzin analiz i ponad 7 latach inwestowania na rynku krypto.

Strategia Idealna zakłada stworzenie portfolio kryptowalutowego odpornego na każdy scenariusz:

 • Wzrosty.
 • Spadki.
 • Pęknięcie bańki.
 • ​Całkowity upadek kryptowalut.

Taka konstrukcja pomoże Ci nie tylko zarabiać, ale przede wszystkim chronić zarobione pieniądze.

I to, co jest w niej najlepsze, to… że dosłownie każdy może ją zastosować u siebie. 

Jest tylko kilka bardzo ważnych zasad, których należy przestrzegać, aby ta strategia zadziałała. 

I tego wszystkiego dowiesz się z tego szkolenia. 

Bonus #4: Historia Kryzysów Ekonomicznych.

Dowiesz się, jak wyglądały dotychczasowe kryzysy ekonomiczne i czego jeszcze możesz się spodziewać po obecnym kryzysie na podstawie danych historycznych. 

Pokażę też, jak pomimo trudniejszych czasów, radzić sobie na rynkach finansowych, chronić swój majątek i go pomnażać. 

Bonus #5: Spotkania Mentoringowe (Q&A) – 1 raz w miesiącu przez pół roku – łącznie jeszcze 3 spotkania online i 3 retransmisje

Zdaję sobie sprawę z tego, jak wiele pytań może pojawić się w Twojej głowie podczas przerabiania tych wszystkich materiałów, jak również podczas obserwacji zachowania rynku.

Jak zapewne zauważyłeś, sytuacja jest mocno dynamiczna w ostatnich tygodniach i warto wiedzieć, jak reagować na pewne sygnały i zachowania rynku, żeby uniknąć podejmowania pochopnych decyzji.

Dlatego spotkamy się na sesjach mentoringowych online, na których odpowiem na każde Twoje pytanie - zarówno dotyczące materiału ze szkolenia, jak i sytuacji panującej na rynku.

Bonus #6: Nagrania ze Spotkań Mentoringowych dostępne na platformie IK - Bezterminowo!

A jeśli nie będziesz mógł pojawić się osobiście na spotkaniach mentoringowych, to w swoim panelu na platformie Ik znajdziesz ich nagrania. 

Dzięki temu możesz wracać do tej wiedzy po wielokroć, co na pewno przyda się w nadchodzących miesiącach.

Ile kosztuje dostęp? 

Powinienem raczej zapytać, po ile wyceniasz zaoszczędzone 3-5 miesięcy Twojego czasu?
I jak wysoko cenisz sobie możliwość zdobycia wiedzy w tempie, nie ukrywajmy, ekspresowym, w stosunku do innych osób, którym zacznie się „coś kleić” w głowie dopiero wtedy, kiedy praktycznie będzie po hossie?

Tylko pomyśl, że możesz trafić projekt, który urośnie np. 2000%. Każde włożone 10,000 zł dałoby Ci 210,000 zł.

Naprawdę mam nadzieję, że takich okazji pojawi się dużo, a Ty dzięki wiedzy, jaką ode mnie otrzymasz, będziesz mógł z nich skorzystać.

Ale bądźmy szczerzy, prawdopodobnie chcesz czegoś więcej, niż tylko pieniędzy...

Chcesz wolności. Chcesz pieniędzy, które mogą zmienić Twoje życie i życie Twojej rodziny.
I to właśnie oferujemy w ramach tego programu.

Podsumowując, gdybyś miał to wszystko otrzymać osobno...

 • Główne szkolenie: 36 lekcji o łącznej długości ok. 10 godzin = 36 x 50 = 1800 zł
 • Szkolenie: Jak przygotować się do hossy? 18 lekcji o łącznej długości 16 godzin = 2000 zł
 • 4 bonusowe szkolenia o łącznej długości 6 godzin = 300 x 4 = 1200 zł
 • ​2 spotkań na żywo w formie online – łącznie ok. 4 godzin = 4 x 200 = 800 zł

Wszystko razem 5800 zł w ramach jednego szkolenia, ale Ty otrzymujesz za jedyne 3977 zł (!)

Pamiętaj, że nie prowadzę konsultacji indywidualnych, bo na co dzień, po prawie 12 godzin dziennie zajmuję się analizą rynku pod własne inwestycje, dlatego jeśli uważasz, że warto poznać moje wnioski, to zapisz się już teraz. 

Czy jest inna droga, żeby zabezpieczyć i zmaksymalizować zyski?

Chciałbym móc powiedzieć, że tak, ale… niestety musiałbym Cię okłamać.
Samodzielna nauka nie ma już sensu, ponieważ zanim zrozumiesz wszystkie zależności, które zachodzą na rynku – minie nawet kilka miesięcy.

A przypominam, że im szybciej zajmiesz dobrą pozycję w tej hossie, tym potencjalnie wyższe zyski możesz wyciągnąć.

Oczywiście możesz sobie darować i wmawiać, że zainwestujesz w następnej hossie. Tylko że ona może być dopiero za 7-10 lat albo nawet nigdy nie nadejść, bo coraz więcej państw chce regulować rynek krytpo.

Dlatego sam widzisz, że właściwie masz dwie drogi:

Droga 1: Odpuścić lub w przypływie desperacji zainwestować „na czuja” (nie polecam!), ale wtedy to nic innego jak zwykły hazard.

Droga 2: Wziąć ode mnie ten program i w tydzień lub maksymalnie w dwa intensywnej pracy zdobyć niezbędną wiedzę, aby wejść na rynek jako świadomy inwestor, a nie dawca kapitału.
Decyzję pozostawiam Tobie...

Pamiętaj, że nie prowadzę konsultacji indywidualnych, bo na co dzień, po prawie 12 godzin dziennie zajmuję się analizą rynku pod własne inwestycje, dlatego jeśli uważasz, że warto poznać moje wnioski, to zapisz się już teraz. 

Kurs nie zastąpi indywidualnego doradztwa biznesowego i nie stanowi porady prawnej lub biznesowej. Każda inwestycja obarczona jest ryzykiem i należy liczyć się z możliwością utraty środków. Organizator nie 
gwarantuje zysków.
Powered By ClickFunnels.com