Te 4 strategie mogą pomóc Ci w ciągu 12 kolejnych miesięcy zarobić na kryptowalutach i stać się Twoim antidotum 
na kryzys... 

METODA

Phila Koniecznego

Sprawdź, czego potrzebujesz w tej hossie, aby nie ulec emocjonalnym ruchom “ulicy” i zostać krypto-milionerem… nawet w tak niepewnych czasach, w jakich przyszło nam żyć w ostatnich tygodniach!

Wiele osób zastanawia się, czy z racji ostatnich wydarzeń, rynek kryptowalut na pewno jest dobrym pomysłem na inwestowanie swoich pieniędzy…

Nie dziwię się tym obawom, ale… TAK!

Nadal uważam, że kryptowaluty mogą pozwolić Ci zarobić konkretne pieniądze. Pod warunkiem, że nie poddasz się zbiorowej panice i dezinformacji, która rozgrywa się na naszych oczach od kilku tygodni. 

Pamiętam, jak na przełomie 2017 i 2018 roku w mediach pojawiały się historie ludzi, którzy zainwestowali niewielkie kwoty w kryptowaluty... 
a jednak zarobili wystarczająco dużo pieniędzy, aby nigdy więcej nie pracować. 

Są duże szanse, że już za kilka miesięcy ten scenariusz się powtórzy. 

Od Ciebie zależy, czy zagrasz w nim jedną z głównych ról, czy też będziesz biernym statystą na planie filmowym lub – tak jak “ulica” – wejdziesz za późno, gdy ceny już urosną. 

Zapowiada się bowiem niezwykła szansa na „przyśpieszenie” Twoich planów życiowych oraz osiągnięcie wolności finansowej. 

Wiele wskazuje na to, że zbliża się największy i najbardziej gwałtowny ruch, jakiego długo nie zobaczymy na rynku kryptowalut. 

Ten ruch może zmienić życie wielu osób i pozwoli im spełnić swoje najskrytsze marzenia. O ile nie dadzą się ponieść emocjom, a tak niestety często bywa w przypadku początkujących inwestorów, czyli tzw. "ulicy". 

Dziś podpowiem Ci, co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse i zmaksymalizować zyski w tej hossie oraz skutecznie ochronić zarobiony kapitał przed chciwymi mackami rządów i bankierów. 

Poznaj moje 4 strategie, które pomogą Ci zachować zimną krew i wykorzystać nieracjonalne zachowania "ulicy" do budowania swojego finansowego bezpieczeństwa i realizacji życiowych celów. 

Najcenniejsza i najbardziej zmieniająca życie informacja, jaką dziś przeczytasz:

Tu Phil Konieczny

Przychodzę z propozycją, która może pozwolić niektórym inwestorom – w tym i Tobie – zostać krypto-milionerami w absurdalnie krótkim czasie.

Niektórzy w nadchodzących miesiącach zarobią nawet 6- i 7-cyfrowe kwoty. Przy czym ich początkowa inwestycja będzie niewielka w stosunku tego, co zyskają.

Tylko pomyśl, jak przez jedną inwestycję przeskakujesz o kilka poziomów wyżej w życiu. Niektórzy z 10.000 zł zrobią np. 1.000.000 zł.

Dlaczego te cztery sprawdzone strategie mogą pomóc Ci wycisnąć tę hossę i niedawny halving jak cytrynę?

Widzisz, większość osób skupia się tylko na jednej lub maks dwóch z tych strategii. Dlatego stosunkowo szybko tracą swoje pieniądze.

Nie wiedzą, że potrzeba konkretnych działań, które krok po kroku prowadzą od zarobku do ochrony swojego majątku. Teraz masz okazję nie tylko zyskać wolność i możliwość realizacji najskrytszych marzeń, ale i zadbać o to, by nikt Ci tego nie odebrał. 

Jeśli przyjrzysz się temu, co dzieje się w ostatnich tygodniach i jak zabierana jest nam nasza wolność, to zapewne zrozumiesz, co konkretnie mam na myśli.

Te strategie tworzą kompletny system. Metodę X, która w spektakularny sposób zwiększa szansę na uzyskanie wolności finansowej.

Najszybszy legalny sposób na wzbogacenie się i zyskanie wolności – finansowej oraz osobistej

Halving i hossa na rynku kryptowalut

Spójrz jak rosły mniejsze projekty, tzw. altcoiny:

Wzrosty są na podstawie poprzedniej hossy. Te kryptowaluty przy obecnej hossie będą inne i być może zapewnią podobny wzrost, ale na razie zobacz, co jest możliwe na bazie historycznych wzrostów:

• Ripple 571x – inwestujesz 1000 zł = 571,000 zł zysku


• Ethereum 169x – inwestujesz 1000 zł = 169,000 zł zysku 

• Stellar 445x – inwestujesz 1000 zł = 445,000 zł zysku 

• Nem 593x – inwestujesz 1000 zł = 593,000 zł zysku

• Verge 13938x - inwestujesz 1000 zł = 13,938,000 zł (!) zysku 

Tak, dobrze widzisz!

Aktualna sytuacja na rynku związana 
ze wzrostami wzbudza szczególne emocje. 

Oto dlaczego: 

- Hossy i bessy różnią się od siebie długością – stale się wydłużają.

- Pierwsza hossa trwała 6 miesięcy, a potem mieliśmy 8 miesięcy bessy.

- Kolejna hossa w 2013 trwała rok, a bessa półtora roku.

- Następna hossa w 2017 trwała już półtora roku, a bessa – aż dwa lata.

- Jeśli teraz będziemy mieli 2 lata hossy (tak się zapowiada), to spadki potrwają przynajmniej 2-2,5 roku.

- Kolejno mamy 1-1,5 roku okresu akumulacji.

- Następna z kolei hossa – o ile w ogóle wystąpi – potrwa ze 2-3 lata.

Czyli po obecnej hossie, kolejna ze szczytem (na który wszyscy zawsze czekają) może przyjść dopiero w okolicach 2027 roku – lub nie nadejdzie wcale.

Jest to więc ostatnia szansa na to, żeby wykroić kawałek tego tortu. 

Kto wie, co zdarzy się za 10 lat i w jakim miejscu życia się znajdziesz oraz czy rynek kryptowalut będzie istniał w takiej formie jak obecnie.

Phil, jestem przekonany

Zamawiając teraz, otrzymujesz dostęp do materiałów online w ciągu kilku minut od zaksięgowania wpłaty.
Decydując się teraz, zwiększasz szanse na to, ze nie przegapisz nadchodzących wzrostów i będziesz potrafił na nich zarobić.

Bieżąca sytuacja na rynku wskazuje, że rynek kryptowalut niedługo doświadczy gwałtownych wzrostów – podobnie, jak miało to miejsce w 2013 i 2017 roku…

Dlaczego halving Bitcoina generuje tak wielkie poruszenie na rynku
 i szum wśród inwestorów? 

To proste.

Dla każdego inwestora halving jest wydarzeniem absolutnie najważniejszym w tym roku!

Jest to moment, w którym podaż Bitcoina została ograniczona o połowę.

Inaczej mówiąc: górnicy wykopują o 50% mniej Bitcoinów. 

I tutaj kłania się prawo podaży i popytu. Kiedy coś jest mniej dostępne, to oczywiste, że cena idzie w górę.

A w tym przypadku w górę za Bitcoinem prawdopodobnie poszybują również mniejsze kryptowaluty, tzw. altcoiny. 

To właśnie one osiągają wręcz dzikie procenty zwrotu, bo rzędu 30,000, 45,000, czy 70,000%!

To nie są kwoty wyssane z palca – przykładowo, gdybyś pod koniec 2015 zainwestował(a) 10 tysięcy zł w NEO i “zapomniał o nich”, to dziś, pomimo ogromnych spadków, miałbyś tokeny warte… 4 412 500 zł. Ale to nie wszystko. NEO na górce było warte ponad 10x więcej niż teraz…

Zobacz poniżej, jak wyglądała cena Bitcoina przed halvingiem w 2013 roku i zaraz po nim, kiedy to pierwszy raz miało miejsce ograniczenie jego podaży o połowę:

A tutaj zachowanie ceny Bitcoina podczas kolejnego halvingu w 2016 roku:

Sam widzisz, jak potężnym katalizatorem ceny okazał się halving. Wszystko wskazuje na to, że i tym razem też tak będzie, ale stawka, o którą toczy się gra, jest duuuuużo wyższa.

Do walki ruszy “ulica”...

Kiedy zwyczajni ludzie się obudzą i zauważą, że altcoiny nie są tylko zapisem cyfrowym – lub okrojoną wersją Bitcoinów – zacznie się ogromny pęd, aby w nie inwestować.

Nastąpi masowe przebudzenie… i potężny zalew dezinformacji w niemal wszystkich mediach. Tak, będzie gorzej, niż jest teraz, a przyznasz, że od dawna nie było tak wielu sprzecznych danych dotyczących rynku kryptowalut.

Ale wtedy jest za późno na zyskowne inwestowanie.

Rozemocjonowani inwestorzy, którzy nagle zorientują się, że hossa faktycznie nadeszła będą inwestować na górkach. Wygrają tylko ci, którzy zachowają zimną krew i będą kalkulować opłacalność wybranych transakcji. 

Halving jest zapalnikiem, który da temu wszystkiemu początek i to się stało kilka dni temu – lont już się pali...

Dlatego, jeśli nie chcesz ulec szaleńczej i zwykle mylącej euforii, to zobacz...

Co dla Ciebie przygotowałem...

Czym jest Metoda X?

Jest to zestaw konkretnych narzędzi i strategii inwestycyjnych, które tworzą synergię i nawzajem się uzupełniają.

Strategia 1: Wiedza Konieczna
Strategia 2: Maksymalizator Zysków
Strategia 3: STOP Kryzys
Strategia 4: George Orwell System

Metoda X jest odpowiedzią na brak sensownej edukacji o rynku kryptowalut w Polsce. 

Być może zdarzyło Ci się już trafić na różne artykuły albo filmy instruktażowe na temat inwestowania w kryptowaluty.

Jednak ich autorzy “zapominają” poinformować swoich odbiorców o tym, jak określić najlepszy moment wejścia oraz wyjścia z inwestycji, czy też jak potem zabezpieczyć swój majątek. 

Zazwyczaj są to szczątkowe informacje, co gorsza, opierające się na niesprawdzonych newsach z sieci. Czyli de facto to tak, jakbyś poszedł do swojego kolegi, który coś tam poczytał o krypto i pytał go o radę.

Poznaj jedyny w Polsce tak kompleksowy system inwestowania w kryptowaluty oraz zabezpieczania swojego majątku:

Wiedza Konieczna

Żaden chirurg nie operuje pacjentów po przeczytaniu kilku artykułów w internecie.
Dlatego najpierw musisz dowiedzieć się wszystkiego o tym, jak działa halving i dlaczego ma tak kolosalne znaczenie dla całego rynku kryptowalut.
Najgorsze co możesz zrobić, to śledzić serwisy “newsowe”. Kiedy zaczną się wzrosty, pojawi się w nich ogrom bezużytecznych i mylących informacji. Publikowane przez niedoświadczone osoby lub wyrachowane instytucje, które celowo chcą zrobić “kuku” początkującym inwestorom.

W efekcie wiele osób wpada w emocjonalną spiralę i zaczynają inwestować w projekty, o których nie mają bladego pojęcia. Koniec końców okazuje się, że weszli na górce i w ciągu nawet kolejnych kilku dni lub nawet godzin – stracili pieniądze. 

Natomiast, jeśli poznasz cały ten mechanizm od środka, to zauważysz pewne zależności, które powodują, że jedne projekty rosną mniej, a inne bardziej. Dzięki temu wiesz, w co warto wejść, aby zwiększyć szansę na duży zwrot, w krótkim okresie.  

Maksymalizator Zysków

Kiedy poznasz już działanie rynku kryptowalut i halvingu od podszewki, to nadszedł czas na maksymalizowanie swoich zysków w czasie hossy.
Kluczowe dla powodzenia inwestycji w hossie jest wiedza o tym, KIEDY wejść i wyjść, aby zakończyć okres wzrostów ze spektakularnymi wynikami.

Zobacz przykład z kryptowalutą NEO, o której mówiłem wyżej: nie sztuką było osiągnąć 4, a nawet 40 milionów złotych zysku na NEO, ale kto realnie spieniężył ten zysk przed bessą? Albo: kto do niego doczekał i nie sprzedał na zysku np. 100 tysięcy złotych?
Osób z taką kontrolą finansową jest niewiele. Potrzebujesz planu, jak to zrobić. Dlatego podczas dużych wzrostów kluczowa jest strategia wychodzenia z rynku i realizowania zysków.

STOP Kryzys

Kryzys finansowy jest wydarzeniem, które dla jednych jest doskonałą okazją inwestycyjną, a dla innych gwoździem do trumny. I widać to po ostatnich tygodniach, gdzie wiele firm upadło, ale powstało też tysiące nowych, które odnalazły się w cięższej sytuacji.

Niestety wiele osób ignoruje sygnały nadchodzącego kryzysu, przez co w ciągu następnych 1-2 lat najpewniej prawdopodobnie przeżyją gorzkie rozczarowanie. Kryzys, który był w 2008 roku, pomimo że zatrząsł światową gospodarką – był zaledwie lekkim wietrzykiem. 

Prawdziwy tajfun dopiero nadchodzi i to, co jest obecnie w związku z koronawirusem to niestety zaledwie rozgrzewka. 

Zatem, jeśli nie chcesz stracić pieniędzy, które uda Ci się zarobić na kryptowalutach, to koniecznie dowiedz się, jak przebiega kryzys finansowy. Poznaj czynniki, które go wywołują oraz przepis na to, jak skutecznie ochronić swój kapitał.

Musisz też wiedzieć, że w czasie kryzysu finansowego, banki sięgają po pieniądze do kieszeni klientów. Wszystko po to, by się ratować. A co gorsze, dzieje się to za przyzwoleniem rządów, bo jest nawet specjalne uchwalone prawo, które pozwala bankom, jak i państwom na takie zagrywki. 

Przykład ze stycznia 2020. Klienci pewnego podkarpackiego banku z dnia na dzień stracili dostęp do swoich pieniędzy. Wyobraź sobie sytuację, że logujesz się rano na konto i… nic. Bank zablokował dostęp do środków bez żadnej informacji. Nie działały karty, bankomaty, przelewy.

Dane z dnia 24 lutego 2020: Zagrożony upadłością podkarpacki bank, skonfiskował dziesiątki milionów złotych środków swoich klientów. W obawie przed wywołaniem ogólnopolskiej paniki – na razie skonfiskowano tylko środki samorządów (straciły 43,6% swoich pieniędzy) oraz dużych firm (mniej niż 43%).

Oczywiście możesz się łudzić, że przecież jest zabezpieczenie Bankowego Funduszu Gwarancyjnego do kwoty 100,000 Euro. Czyli w razie problemów, BFG ma (niby) obowiązek wypłacić nam wartość wspomnianej kwoty.

Jednak spójrzmy prawdzie w oczy – w sytuacji, gdy pada cały bank, gotówki dla wszystkich klientów nie wystarcza. BFG jest po prostu za małe, by chronić cały system. Dlatego w trakcie kryzysu finansowego w USA rząd wykupywał i ratował całe banki (za pieniądze podatników, rzecz jasna), by te nie upadły i aby ludzie nie stracili zupełnie zaufania do systemu.

Łącznie na tę pomoc – w ramach pakietu ratunkowego TARP – zostało przeznaczonych ponad 700 miliardów dolarów (sic!). Te pieniądze nie wzięły się z powietrza, a wymagały szeregu “kreatywnych” zmian w stawkach podatków dla obywateli oraz zwiększeniu kosztów usług. 

Z drugiej strony, jeśli jesteś przygotowany na kryzys i potrafisz rozszyfrować odpowiednie sygnały, to prawdopodobnie jeszcze na tym zarobisz.

George Orwell System

Nadchodzą czasy masowej inwigilacji, walki z gotówką, uszczelniania systemów podatkowych. Nawet Orwellowi nie śniło się o tym, co już nadchodzi.

Cofnijmy się w przeszłość do kryzysu finansowego na Cyprze w 2013 roku, gdy tamtejszy rząd ratował finanse kraju, sięgając po pieniądze obywateli.

“Cash is the King” – kto nie ma gotówki schowanej w przysłowiowej skarpecie, ten de facto nie ma nic – jest więźniem banków i systemu.

Brak gotówki spowoduje, że każdego można odciąć od kapitału – zarówno z pobudek politycznych, jak i np. za niepłacenie podatków, czy też innego “widzimisię”.

Wyobraź sobie tylko, jak opłakane w skutkach będą działania hakerów…

Wystarczy popatrzeć na ostatnie tygodnie, jak wiele wolności zabrano nam „dla naszego dobra”. Przykład pierwszy z brzegu, to chociażby obowiązek instalowania różnego rodzaju aplikacji w telefonach przez osoby na kwarantannie. 

Według specjalistów od bezpieczeństwa te aplikacje mają wiele „dziur”, które można potem wykorzystać do masowej inwigilacji, bo wysyłają informacje nie tylko o naszym położeniu, ale również wybieranych połączeniach, czy wysyłanych wiadomościach.

Zatem jeśli kiedykolwiek miałem wątpliwości co do podobnych scenariuszy, to… to już się dzieje! 

Lepiej należeć do nielicznych dobrze przygotowanych. Dzięki temu dostrzeżesz, jak wielką szansą mogą okazać się dla nas kryptowaluty i dowiesz się co robić, aby wykorzystać ich potencjał do zachowania niezależności.

Ale trzeba działać szybko, bo inaczej postąpisz tak, jak podczas hossy postępuje "ulica", czyli zaczniesz robić coś dopiero wtedy, gdy będzie za późno…

Skuteczność moich strategii została potwierdzona.
Poznaj opinie osób, które skorzystały i zarobiły

Nagrania z warsztatów online z Philem Koniecznym

Kilka tygodni temu, podczas zamkniętych warsztatów online, szczegółowo omówiłem Metodę X.

Ponieważ wiele osób nie mogło wtedy uczestniczyć, a nasze skrzynki zostały dosłownie zasypane prośbami o udostępnienie nagrań, to też postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom. Poza tym wierzymy, że ta wiedza jest Ci potrzebna tak bardzo, jak nigdy wcześniej.

Zamówienie gwarantuje Ci dostęp do nagrań ze wszystkich moich prelekcji oraz wielu wartościowych bonusów, o których zaraz powiem więcej. 

Nie będzie lepszej okazji, aby rozwiać wątpliwości co do sytuacji na rynku kryptowalut, jak i w światowej gospodarce. Uzyskasz odpowiedzi na pytania, które nurtują Cię w kontekście halvingu, który odbył się 11 maja i trwającej właśnie hossy. 

Czego jeszcze się ode mnie nauczysz oglądając te nagrania?

  • Otrzymasz zestaw sprawdzonych i aktualnych strategii wprost od człowieka, który w kryptowalutach siedzi od 2013 roku. Tylko na dwóch niedawnych inwestycjach zarobiłem po 30%, co dało równowartość zysku z 6 lat wynajmowania kawalerki! Takich inwestycji na moim Forum było już kilkanaście.
  • Nauczysz się rozpoznawać oraz oceniać chłodnym okiem projekty, które mają potencjał i mogą przynieść kilkadziesiąt lub nawet kilkaset procent zysku podczas hossy.
  • Dowiesz się, kiedy najlepiej wejść i wyjść z inwestycji, aby chciwość nie zjadła Twoich zysków tak, jak zjada zyski tzw. ulicy, czyli początkujących inwestorów.
  • Nie musisz być zaawansowanym inwestorem. Wytłumaczę Ci wszystko krok po kroku, a szkolenie zakończysz z grubym zeszytem notatek i gotową strategią działania pod halving i hossę.
  • Poznasz najskuteczniejsze metody wyboru najlepiej rokujących projektów – to właśnie alty dadzą zarobić najwięcej, więc nie możesz nie znać tych technik.
  • ​Przygotuj się do kryzysu finansowego – gdy inni ignorują sygnały, Ty będziesz na niego przygotowany. Nie tylko ochronisz majątek, ale i wykorzystasz kryzys do jego pomnożenia.

i wiele, wiele więcej!

Jeśli kryzys się już rozpoczął, to czy nadal to jest skuteczne?

Jak najbardziej tak. Moja metoda jest uniwersalna i pozwala wykorzystać kryzys, do tego, aby na nim zarobić oraz jednocześnie zabezpieczyć swój kapitał.
Przede wszystkim, kiedy dowiesz się, jak wyglądają poszczególne etapy kryzysu, to nie zaskoczy on Ciebie tak, jak niczego nieświadomych osób. Poznasz też sposoby na rozsądne zarządzanie swoim kapitałem.
Jestem przekonany, że ta wiedza, będzie służyła Ci przez kolejne lata!

Dla kogo te warsztaty są idealne?

- Jeżeli jesteś osobą, która chce w najbliższym czasie realnie pomnożyć swoje zyski.

- Jeżeli jesteś zmotywowany i pewny tego, że chcesz podjąć decyzję już teraz!

- Jesteś przedsiębiorcą, który chce pomnożyć swój majątek.

- Mieszkasz za granicą i chcesz dobrze zainwestować ciężko zarobione pieniądze.

- Jeżeli obawiasz się kryzysu, hiperinflacji i chcesz dobrze ulokować swoje pieniądze.

Ale, ale na tym nie koniec...

Z racji, że nadchodzi gorący i prawdopodobnie ostatni taki okres, to postanowiliśmy dodać jeszcze kilka wartościowych bonusów.

Oto co jeszcze wchodzi w skład tego wyjątkowego pakietu:

Szukanie projektów pod hossę

Otrzymasz dostęp do nagrania, w którym wytłumaczę Ci, jak konkretnie wyszukiwać projekty, które w czasie hossy mogą okazać się żyłą złota.

Dowiesz się, na co zwracać uwagę i czego absolutnie unikać, żeby zminimalizować ryzyko inwestycyjne. Musisz wiedzieć, że w czasie hossy pojawia się sporo projektów, których jedynym celem jest nabicie w butelkę niedoświadczonych inwestorów. Pokaże Ci więc, na co zwracać uwagę, aby od razu identyfikować różnego rodzaju „scamy”.

Jak budować zyskowne portfolio kryptowalutowe?

Kolejny materiał, dzięki któremu otrzymasz szansę, aby zbudować mocne i zyskowne portfolio. Pokażę Ci, jak ja dywersyfikuję swoje inwestycje oraz co robię, żeby w moim portfolio znajdowały się projekty, które mają największe szanse, aby zwrócić się przynajmniej kilkadziesiąt lub kilkaset razy.

3 sesje pytań i odpowiedzi na warsztatach

Otrzymasz również dostęp do nagrań z sesji Q&A, które odbyły się po każdej prelekcji. Odpowiedziałem tam na ponad 100 różnych pytań związanych z inwestowaniem i kryptowalutami.
Jeśli w Twojej głowie podczas oglądania wykładów zrodzi się jakaś wątpliwość, to najpewniej w tych nagraniach Q&A znajdziesz odpowiedź.

Phil, ile konkretnie kosztuje dostęp do nagrań?

Świetne pytanie

Sama tylko wartość bonusów wynosi 1794zł

Wartość dwudniowego szkolenia stacjonarnego wynosi 2997 zł to standardowa cena szkolenia ze specjalistą. 

Natomiast wartość szkoleń, na których przekazywana jest specjalistyczna i niedostępna dla szerokiego grona wiedza – wynosi w granicach 4997–10,000 zł (i więcej). 

Przyjmijmy jednak do obliczeń tę pierwszą, zachowawczą kwotę. 

Weź również pod uwagę, że w przypadku dostępu do nagrań, oszczędzasz czas na dojazdy oraz pieniądze, które musiałbyś przeznaczyć na hotel. Nagrania możesz odtwarzać dowolną ilość razy i w każdym miejscu.

W sumie uzyskujesz pakiet
o łącznej wartości 4791 zł.

A jeśli weźmiesz pod uwagę, jak altcoiny w przeszłości wzrosły o 43 000%, 72 000% i 134 000% – ta cena jest okazją w porównaniu z potencjalnymi zyskami.

A ponieważ jest to dosłownie ostatnia prosta do wzrostów po halvingu, to chcemy się upewnić, że najbardziej zdecydowane grono naszych odbiorców będzie miało szansę dostać te wskazówki – zanim te wzrosty nastąpią, bo z dużym prawdopodobieństwem zapoczątkuje je właśnie halving, który odbył się… 11 maja!

Dlatego, jeśli nie chcesz spóźnić się ze zdobyciem odpowiedniej wiedzy do następnego dużego szczytu kryptowalut, a taki nastąpi prawdopodobnie dopiero w 2029 roku, to warto działać już teraz!

Tylko dzisiaj cena za te nagrania oraz wszystkie bonusy nie wyniesie 4791 zł, ale jedynie… 

2997 zł!

Zamawiając teraz, otrzymujesz dostęp do materiałów online w ciągu kilku minut od zaksięgowania wpłaty.
Decydując się teraz, zwiększasz szanse na to, ze nie przegapisz nadchodzących wzrostów i będziesz potrafił na nich zarobić.

Jeszcze raz – co konkretnie otrzymasz?

Zamawiając teraz, otrzymujesz dostęp do materiałów online w ciągu kilku minut od zaksięgowania wpłaty.

Tym samym zwiększasz szanse na to, ze nie przegapisz nadchodzących wzrostów i dowiesz się, jak na nich zarobić. 

Oto co ode mnie otrzymasz:

Nagrania z warsztatów online, na których pokazałem Metodę X, w skład której wchodzi:

Strategia 1: Wiedza Konieczna
Strategia 2: Maksymalizator Zysków
Strategia 3: STOP Kryzys
Strategia 4: G.Orwell System

...oraz te specjalne bonusy:

- Bonusowe nagranie: Jak szukać projektów pod hossę?

- Bonusowe nagranie: Jak budować zyskowne portfolio kryptowalutowe?

- Nagranie 3 sesji pytań i odpowiedzi, które odbyły się po głównych prelekcjach – odpowiedziałem wtedy na ponad 100 różnych pytań związanych z rynkiem krypto oraz inwestycjami!

Zamawiając teraz, otrzymujesz dostęp do materiałów online w ciągu kilku minut od zaksięgowania wpłaty.
Decydując się teraz, zwiększasz szanse na to, ze nie przegapisz nadchodzących wzrostów i będziesz potrafił na nich zarobić.

Uwaga. Ta propozycja NIE JEST dla każdego...

Niniejsza propozycja NIE JEST dla osób, które:

- Liczą na szybki zysk bez pracy i ryzyka. Coś takiego NIE ISTNIEJE!

- Chcą otrzymać „magiczne wskaźniki” i wskazówki, które z dnia na dzień uczynią z nich milionerów. Metoda X, może spowodować, że zaczniesz zarabiać duże kwoty… ale do tego potrzeba czasu.

- Szukają dużej ilości materiałów, które trwałby setki godzin. U mnie jest inaczej, konkretnie i rzeczowo, ale też łopatologicznie, żeby każdy zrozumiał.

- Są w ciężkiej sytuacji materialnej i szukają ostatniej deski ratunku na odbicie się od dna. Moja metoda, jest tym, co pozwala wyskalować i zarobić ciekawe pieniądze, ale nie jest system ratowania funduszu domowego, czy ratowaniem firmowego konta.

Czas podjąć właściwą decyzję

Wykorzystując tylko te informacje, które Ci podałem nt. halvingu i nadchodzącej hossy – zapewne coś zarobisz.

Ale pomyśl, ile pieniędzy zostawisz na stole, jeśli zamiast z konkretną mapą, będziesz poruszać się na rynku krypto na czuja. 

Jeśli przyjrzysz się wydarzeniom z ostatnich 25-30 lat, to łatwo zauważysz, że najwięcej zyskały osoby, które inwestowały w firmy tworzące technologiczne innowacje. 

Na przykład w Amazon, Google, Microsoft, Tesla, Apple itd. 

To dlatego, że nowe technologie stały się ropą XXI wieku.

Odkrycie złóż ropy naftowej w XX wieku wykreowało na całym świecie milionerów szybciej, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać.

Ludzie przeszli od bycia spłukanym do posiadania większej ilości pieniędzy, niż ich wnukowie mogliby kiedykolwiek wydać – praktycznie z dnia na dzień.

I teraz zobacz, wszystkie kryptowaluty działają w sieci blockchain, która jest niczym innym niż najnowszej generacji technologią rozwiązującą problem zaufania w sieci. 

Zatem inwestycje w kryptowaluty możesz porównać do inwestycji w nowe systemy, które sprawiają, że nasze życie jest łatwiejsze i wydajniejsze. 

Ale tu nie kupujesz akcji i nie czekasz 30 lat, aż osiągną konkretne zyski. 

Rynek krypto umożliwia zarabianie na sterydach, gdzie inwestorzy mają szansę na 6- lub 7-cyfrową wypłatę w ciągu roku.

To tak, jakby kilkanaście lat temu zainwestować w akcje Apple, czy Microsoftu, kiedy te były po kilka dolarów.

Koniecznie zatem wykup dostęp, abym mógł pokazać Ci, jak ja inwestuję swoje własne, niemałe pieniądze, budując majątek na pokolenia!

Pozdrawiam,
Phil Konieczny

Zamawiając teraz, otrzymujesz dostęp do materiałów online w ciągu kilku minut od zaksięgowania wpłaty.
Decydując się teraz, zwiększasz szanse na to, ze nie przegapisz nadchodzących wzrostów i będziesz potrafił na nich zarobić.

PS. Tak naprawdę masz dwie drogi:

Droga 1 – Robisz wszystko “po swojemu” i samodzielnie zdobywasz wiedzę. Ryzykujesz jednak, że nie uda Ci się poznać wszystkich tajników w ostatnim momencie po halvingu, a przez to w trakcie hossy ulegniesz emocjom „ulicy”.

Nawet jeśli nie stracisz, to pamiętaj, że kolejna okazja na poprawę Twoich wyników będzie dopiero w okolicach 2027 roku.

Droga 2 – Wybierasz dostęp do nagrań online, w których szczegółowo omawiam Metodę X, a które możesz odtwarzać dowolną ilość razy. Odbierasz ode mnie skondensowaną pigułkę wiedzy zdobywanej w ostatnich 7 latach. 

Zamiast poświęcać kolejne miesiące i lata na zdobywanie wiedzy, możesz poświęcić kilka godzin na obejrzenie materiałów i niemal od razu przejść do działania. 

Zamawiając teraz, otrzymujesz dostęp do materiałów online w ciągu kilku minut od zaksięgowania wpłaty.
Decydując się teraz, zwiększasz szanse na to, ze nie przegapisz nadchodzących wzrostów i będziesz potrafił na nich zarobić.

Kurs nie zastąpi indywidualnego doradztwa biznesowego i nie stanowi porady prawnej lub biznesowej. Każda inwestycja obarczona jest ryzykiem i należy liczyć się z możliwością utraty środków. Organizator nie 
gwarantuje zysków.
Powered By ClickFunnels.com