Adres e-mail

Limit Miejsc Został Osiągnięty

Zapisz sie na listę aby być na bieżąco informowanym o nowościach.

Chcę dołączyć do społeczności i wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera. (czytaj więcej)
Analityk finansowy, który zarządzał portfelem tradingowym o wartości 25,000,000 euro, ujawnia
sprawdzoną strategię pomnażania majątku tak, jak robią to najbogatsi. 
To kompletny plan na wolność finansową dla osób, które chcą wiedzieć, w co lokować oszczędności i bieżące wpływy.
Jeśli szukasz bezpieczeństwa finansowego i sposobów na skuteczne pomnażanie, a następnie zabezpieczenie swojego majątku... 
Pozwól, że pokażę Ci, jak można zbudować przynoszący ponadprzeciętne zyski portfel aktywów – nawet jeśli dzisiaj inwestujesz wyłącznie np. w kryptowaluty albo trade’ujesz.
Wiem, że możesz być teraz sceptyczny. To naturalne, że zastanawiasz się, czy strategie stosowane przez najbogatszych, sprawdzą się także u Ciebie.
Dlatego doczytaj do końca i zobaczysz, że logika jest odwrotna… to nie tak, że warto zastosować tę wiedzę, dopiero gdy będziesz multimilionerem.
Na odwrót – to ta wiedza niejednokrotnie doprowadziła ludzi do wielomilionowych oszczędności. Zobacz pierwszy przykład…

Te wskaźniki pokazują, ile urośnie Bitcoin

W ekonomii istnieje wiele mało znanych wskaźników i modeli, które pozwalają dokładnie policzyć poziomy, do których może dojść cena inwestycji w dowolne aktywo.
Ale nie znajdziesz ich ot tak po prostu w internecie. Na przykład dostęp do najlepszych wskaźników Bitcoina kosztuje aż 800 dolarów miesięcznie! 
Co najważniejsze, sam dostęp do wskaźników nie jest tak istotny, jak umiejętność ich właściwego interpretowania.
W ramach dostępu do mojego systemu nie tylko powiem Ci jakie to wskaźniki, ale co 2 tygodnie omówię ich aktualne poziomy. 
Zobaczysz, jak je interpretuję, a następnie wykorzystasz do pomnażania swojego majątku. 
Wyobraź sobie sytuację, dzięki której zamiast wychodzić z Bitcoina w trakcie nadchodzącej hossy na 50% przed górką, masz możliwość wyjścia na 10% przed górką. 
W trakcie poprzedniej hossy oznaczałoby to, że sprzedasz Bitcoina np. za 18 tys. USD zamiast za 9 tys. USD, przestraszony, że to "może już koniec wzrostów". 
A może nie sprzedałbyś go w ogóle, licząc na to, że urośnie z 18 tys. USD jeszcze wyżej, do 36 tys. USD, co jak wiemy, nigdy nie nastąpiło.  

Dzięki tym wskaźnikom i mojemu modelowi będziemy wychodzić z Bitcoina maksymalizując zyski, podczas gdy inni kupowali i do dzisiaj są na stracie.

Co zrobimy z tymi pieniędzmi?

Poznasz konkretne strategie, które zastosujesz natychmiast, by poprawić swoje zyski z inwestycji, znaleźć nowe źródła dochodu i chronić majątek w miarę jego wzrostu.
Odkryjesz sekrety tworzenia majątku, który zapewnia Ci bezpieczeństwo – bez względu na to, co dzieje się z rynkiem akcji, stopami procentowymi, cenami ropy, polityką czy inflacją. Bo kiedy składniki naszego portfela stają się relatywnie bardzo drogie, zamieniamy je na składniki, które rynkowo są bardzo tanie i wtedy wyczekujemy wzrostów naszych nowych elementów portfela inwestycyjnego.
Nauczysz się robić to, o czym mówił Phil K. w trakcie ostatniego zlotu społeczności Instytutu Kryptografii. 

A jeśli nie widziałeś tej prezentacji, to pozwól, że przypomnę: 
Na każdym rynku trwają hossy i bessy. Każdy rynek (metale, akcje, nieruchomości, kryptowaluty i inne) wiąże się ze spadkami i wzrostami. 
Kluczem, aby pomnażać oszczędności szybciej niż rynek, jest przełączanie się między różnymi klasami aktywów w odpowiednim momencie.
Na przykład, gdy kryptowaluty osiągną szczyt (który mamy obliczony kiedy wystąpi z dużym prawdopodobieństwem), przerzucimy się na inne aktywa, które akurat wtedy będą przecenione.
Ale żeby to było możliwe, najpierw musisz wiedzieć, jak skorelowane są ze sobą aktywa i co ile lat występuje cykl w danej ich grupie. Dzięki temu „przeskakujesz” między inwestycjami tak, by rosły one cały czas, podczas gdy oszczędności innych niestety topnieją. 

Uważaj na TE grupy, bo możesz łatwo wtopić

Wzrost zainteresowania inwestycjami spowodował, że jak grzyby po deszczu zaczęły pojawiać się kolejne grupy sygnałowe i „guru”, którzy obiecują (często nieświadomym inwestorom) złote góry.
Zazwyczaj działalność takich grup opiera się na taktyce pump & dump.
Jak to działa? Najpierw powoduje się sztuczny ruch celem podbicia wartości określonego instrumentu finansowego, np. kryptowaluty. Po to, żeby zachęcić do inwestowania innych. Następnie – po zakupach – „pompujący” sprzedają swoje aktywa w krótkich odstępach czasu, co powoduje gwałtowny spadek ceny.
Byłem w kilku takich grupach i wiem, jak wysokim ryzykiem obarczone jest opieranie się na tych sygnałach. Raz nawet sam straciłem wszystkie włożone pieniądze. Oczywiście były to środki wcześniej wydzielone z mojego portfela, przeznaczone tylko na ten konkretny cel. 
Nie twierdzę, że wszystkie takie grupy są złe. Ale jeśli poważnie myślisz o zabezpieczeniu finansowym w kolejnych latach, to czy naprawdę chcesz ciągle się stresować o to, czy kolejny ruch nie pozbawi Cię oszczędności? 

Co dalej, kiedy masz już podstawy?

Kiedy osiągasz dobre dochody, spłacasz długi, masz całkiem niezły fundusz awaryjny, a Twoje oszczędności rosną, możesz zacząć się zastanawiać „co dalej”? 
Na przykład, w jakie aktywa warto przejść z kryptowalut? Jak bezpiecznie ulokować te pieniądze?
Osoby, które się do mnie zgłaszają, często mają wolne środki – gotówkę w firmie, kryptowaluty, nieruchomości, akcje i metale, ale chcieliby nauczyć się tym wszystkim efektywnie zarządzać. 
Inni pragną zmaksymalizować zyski na hossie kryptowalut i wyciągnąć jak najwięcej z Bitcoina.
Albo zdywersyfikować aktywa i nie trzymać wszystkiego w krypto, ale też w kruszcach, nieruchomościach, akcjach, gotówce itd. 
Nie wiem, jakie konkretnie Ty masz cele, ale jedno wiem na pewno. Wszystko zaczyna się w głowie. 
Zawsze powtarzam moim klientom, że…

...jeśli chcesz, żeby Twój majątek rósł, Ty też musisz się rozwijać

Byłbym wobec Ciebie nieszczery, gdybym obiecał Ci receptę na pewny i szybki zysk. Ale jedno mogę obiecać na pewno. Otrzymasz ode mnie ekstrakt wiedzy i doświadczenia, które zbierałem ostatnie kilkanaście lat podczas pracy jako konsultant finansowy multimilionerów.
Czystą esencję, dzięki której przygotujesz się na różne zjawiska rynkowe, jakie mogą Cię zaskoczyć na drodze do pomnażania i zabezpieczenia swojego majątku. 
Bo to, że na rynkach będą występowały mniejsze lub większe trzęsienia ziemi – jest pewne. Ale Ty nauczysz się, jak sobie radzić w takich sytuacjach, żeby Twój majątek nie tylko lepiej zabezpieczyć, ale przede wszystkim stale go rozbudowywać. 
W przeciwieństwie do innych inwestorów będziesz wiedział jak reagować w określonych sytuacjach, aby nie podejmować nieprzemyślanych ruchów, które mogą narazić Cię na straty.
Czy na pewno się na tym znam? Niektórzy z moich klientów – korzystając z moich wskazówek – już w 2014 roku kupowali Bitcoina w przedziale 1200-1800 złotych. W dniu, kiedy to piszę, Bitcoin jest warty ponad 11 tys. dolarów. A to tylko jeden z wielu przykładów.
Zatem to, co zaprezentuję Ci poniżej, jest skrzynką z narzędziami oraz dokładną instrukcją ich obsługi. Od Ciebie zależy, jak je wykorzystasz i co przy ich pomocy zbudujesz.

Kisisz pieniądze na koncie? 

Jeśli myślisz, że pierwszym krokiem do zbudowania dużego majątku, który zapewni Ci bezpieczną finansową przyszłość, jest „zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy", to mam złą wiadomość.
Oszczędzanie pieniędzy nie tylko nie pomoże Ci w budowaniu bogactwa, ale może doprowadzić do finansowej ruiny.
W grudniu 2019 zespół Nationale-Nederlanden przeprowadził ciekawą symulację.
Obliczyli średnią inflację z ostatnich 20 lat, która wyniosła 2,8% i na jej podstawie zastanowili się, ile ze 100,000 zł odłożonych na koncie, zostanie do dyspozycji 40-latkowi, który za 25 lat przejdzie na emeryturę. 
Okazuje się, że za 25 lat – gdy skończy pracować – te pieniądze warte będą… 49 tys. zł. 
Połowa zwyczajnie „wyparuje”.
Załóżmy, że dziś chleb kosztuje 4 zł, więc za 100 zł kupisz 25 bochenków. Jednak za 25 lat cena chleba może wynosić nawet 8 zł. Zatem 100 zł wystarczy już tylko na około 12,5 bochenka. 
Ta sama kwota, a Twój koszyk na zakupy kurczy się o połowę.
I jeśli weźmiesz pod uwagę, że obecnie mamy w Polsce drugą najwyższą inflację w całej Unii Europejskiej, to można śmiało założyć, że z tych wspomnianych wcześniej 100 tys. oszczędności zostałoby jeszcze mniej.
Nie zrozum mnie źle. Oszczędzanie pieniędzy jest w porządku. 
Ale tylko wtedy, kiedy chronisz je przed inflacją i… bankami.
Podczas ostatniego lock-downu, pełni obaw ludzie zaczęli wypłacać z bankomatów pieniądze, to nagle okazało się, że w wielu bankomatach brakuje gotówki i pojawiły się limity wypłat. Sam widzisz, jak takie wydarzenia potrafią zachwiać stabilnością banków, a konsekwencje ostatecznie ponosimy my, czyli klienci.
Liczenie złotówek i kiszenie ich na koncie nigdy nie uczyniło nikogo bogatym. 

Skąd wiem, jak inwestują najbogatsi i co robią z pieniędzmi? 

Istnieje cały, mało znany wśród niewielkich inwestorów rynek konsultantów finansowych dla ludzi z wielomilionowymi majątkami. 
Jestem jednym z takich konsultantów i dlatego wiem, że multimilionerzy trzymają tylko 15% w gotówce, a resztę pomnażają w różnych klasach aktywów. Robią to, by zabezpieczyć swój kapitał i zmaksymalizować zyski. 
Zauważyłem, że w inwestycjach jedną z najważniejszych rzeczy jest odpowiednie wyczucie czasu. 
Multimilionerzy zarabiają najwięcej, wyczekując na odpowiedni moment i kupując przecenione aktywa. Wtedy mają największą stopę zwrotu przy sprzedaży. 
Aktualnie niektóre klasy aktywów albo są przecenione, albo za chwilę będą. Czekamy na odpowiedni moment, aby w nie wejść.
Mam przeanalizowane, które konkretnie są to klasy aktywów. I co dwa tygodnie będę raportował Ci, w co aktualnie potencjalnie warto inwestować, lub przenosić swoje oszczędności z jednej klasy aktywów do innej.
W ramach szkolenia ułożę też dla Ciebie przykładowe, modelowe portfolio, jako dobry punkt wyjścia dla Twoich przyszłych inwestycji. A następnie co dwa tygodnie będę je aktualizować.

Kim w ogóle jestem i co mnie wyróżnia?

Nazywam się Kamil Gancarz i – jak już wspomniałem – na co dzień pomagam wielomilionowym inwestorom się bogacić i chronić ich majątek.

Już w wieku 20 lat zarządzałem portfelem tradingowym o wartości 25,000,000 (milionów!) euro i nauczyłem się, że trading jest bardziej stresujący niż aktywne zarządzanie portfelem inwestycji.
Nie każdy musi chcieć zostać traderem, ale za to każdy – także trader – powinien świadomie budować i zarządzać swoim portfelem inwestycji. 
A za moment podzielę się z Tobą systemem, który na zawsze zmieni Twoje myślenie o pieniądzach, inwestycjach oraz pomnażaniu kapitału. 

Jak wyglądały moje początki?

Ekonomią i finansami interesowałem się już w wieku 15 lat. Wtedy też miałem pierwszy kontakt z rynkiem Forex – na koncie demo.
Pasjonowały mnie nie tylko finanse, ale także chemia. Startowałem w różnych olimpiadach i przez długi czas to z chemią wiązałem przyszłość – dlatego zacząłem studiować biotechnologię.
Skąd połączenie? Zainteresowanie chemią wynikało z tego, że od zawsze chciałem wiedzieć, jak zbudowany jest świat. Z kolei w finansach fascynowały mnie zależności i zachowania pomiędzy społeczeństwami, państwami – wynika z tego również polityka.
Studiując biotechnologię, uczestniczyłem w ogromnej ilości szkoleń związanych z inwestowaniem i rynkami finansowymi. Ostatecznie nie byłem zbyt zadowolony z moich studiów, ponieważ już w liceum wygrywałem olimpiady chemiczne, więc miałem wysokie oczekiwania, których uczelnia nie spełniła.
Po pierwszym roku studiów udało mi się zdobyć pracę jako Futures Trader, co było o tyle ciekawe, że na takie stanowisko przyjmowali wyłącznie osoby z ukończonymi studiami na kierunkach matematyka, statystyka lub ekonomia. 
Szybko przekonałem się, że trading to masa stresu – o ile nie chcesz siedzieć przed wykresem i na bieżąco monitorować pozycji (przynajmniej wg systemu, którym wtedy grałem). 
Dziś rozumiem, że wina nie leżała w samym tradingu, ale złym systemie. Dzięki Radkowi Rygielskiemu poznałem znacznie prostszy sposób na trading, który nie wymaga wielogodzinnego ślęczenia nad wykresem. Jednak teraz już za późno, gdyż poszedłem inną ścieżką i inwestuję w różne klasy aktywów. 
Jako trader pracowałem od 7:30 do 19:00 z jedną przerwą na lunch, co z czasem spowodowało u mnie wypalenie. Odszedłem i założyłem swoją firmę consultingową, która współpracowała w międzynarodowym planowaniu podatkowym dla najbardziej znanej w Polsce kancelarii. Rozwijałem się w zakresie obsługi majątku zamożnych klientów, współpracuje z wieloma bankami w Szwajcarii i innych miejscach świata. Tak rozwijała się moja firma i moja wiedza i portfel klientów.
Teraz generuję dla siebie i klientów zyski bez aktywnego tradingu z różnych aktywów.
Obserwuję też, jak moi klienci – multimilionerzyzarabiają, korzystając z naszej wiedzy. Analizuję też rynek dla siebie i dla nich i to oni często kopiują moje ruchy… Jednak przeszkadzało mi, że więcej osób nie może z tego skorzystać. 
Nadeszła najwyższa pora, aby więcej osób miało dostęp do naszych analiz.
Co najciekawsze, nawet moi klienci są zachwyceni, że robimy ten projekt i zamierzają kupić szkolenie, którego ofertę czytasz. I dzięki temu mieć pod ręką cały proces inwestycyjny uporządkowany w jednym miejscu.

Ten model pokazuje, ile dokładnie będzie kosztował Bitcoin

Eksperci szacują, że Bitcoin w ciągu najbliższych lat urośnie od 50,000 do nawet 500,000 dolarów, ale nikt nie policzył dokładnie – na podstawie modelu ekonometrycznego – do jakiej konkretnie ceny może dojść Bitcoin z największym - dokładnie oszacowanym - prawdopodobieństwem.
Jestem pierwszą osobą na świecie, która stworzyła tego typu model ekonometryczny, pokazujący z dużym prawdopodobieństwem, do jakiej ceny może dojść Bitcoin w najbliższym czasie 
Stworzyłem własny model ekonometryczny oparty o prace naukowe najwybitniejszych profesorów makroekonomii. I tutaj również co 2 tygodnie – na podstawie konkretnych wskaźników – będę odświeżał i analizował cenę Bitcoina. 
Dzięki temu dowiesz się, czy jest ona wciąż atrakcyjna i należy go dokupować, czy też osiągnęła najwyższy moment i należy wychodzić z rynku. 

Ale możliwości są duuuuużo większe...

To niesamowite, jak wiele można zyskać, działając w ten sposób, prawda?
Początkowo tą wiedzą dzieliłem się tylko z klientami na prywatnych konsultacjach po 1000 zł/h.
Daniel i Piotr z Instytutu Kryptografii przekonali mnie, że możemy to dać większej grupie, aby każdy z Was mógł świadomie prowadzić swoje inwestycje. 
I wzbogacić się, dokładając kolejną cegiełkę do zamożności tego kraju.
Jeśli to, co opisałem wyżej, jest dla Ciebie interesujące, to naprawdę spodoba Ci się mój nowy program...
Długoterminowe inwestowanie tak, jak robią to najbogatsi — Twój plan na wolność finansową jeśli chcesz wiedzieć, w co lokować oszczędności i bieżące wpływy
Jest to aż 6 spotkań, gdzie każde spotkanie to 4-6 godzin materiału – razem ok. 20-36 godzin nagrań (!!!) z nigdzie niepublikowaną wiedzą i analizami. Do tej pory dostępne wyłącznie dla elitarnej grupy moich klientów. 
Do tego co dwa tygodnie raporty na podstawie wskaźników makroekonomicznych ze szczegółową analizą rynku (2 razy w miesiącu) – spotkanie online + nagranie. 
Z raportów dowiesz się, jak prezentują się poszczególne wskaźniki oraz co warto zrobić w danym momencie, by maksymalizować zyski. 
W trakcie naszych spotkań odbędą się sesje Q&A, na których możesz zadawać mi dowolne pytania odnośnie zawartości raportów, jak i wiedzy, o której mówię w głównych nagraniach.
To ekskluzywne szkolenie ujawnia tajemnice budowania majątku milionerów. Znajdziesz w nim wyłącznie przetestowane sposoby na zwiększenie Twoich dochodów, strategie ochrony aktywów oraz możliwości inwestycyjne pozwalające na stały, szybki i bezpieczny wzrost Twojego majątku.
To jest zdecydowanie dla Ciebie jeśli chcesz…
 • Dywersyfikować źródła inwestycji i stworzyć portfel z aktywami, które rosną rok w rok – niezależnie od sytuacji ekonomicznej
 • Wiedzieć, co wydarzy się na rynku kryptowalutowym, by inteligentnie inwestować swoje środki bez poczucia, że grasz w "loterii" 
 • ​Zabezpieczyć swój majątek przed inflacją i kryzysem
 • ​Zabezpieczyć majątek, aby nikt się do niego nie dobrał w dobie aktualnej niepewności i możliwych konfiskat
 • Zmaksymalizować zyski z Bitcoina – kupując tanio i sprzedając drogo
 • Wiedzieć, jak buduje się portfel akcji giełdowych, które rosną nieraz mocniej niż kryptowaluty (np. spółki cannabis, medyczne, technologia)
Czego jeszcze dowiesz się w ramach szkolenia?
 • ​Będziesz wiedział kiedy wyjść z Bitcoina, aby zmaksymalizować potencjalny zysk z inwestycji w kontekście ryzyka bliskiego pęknięcia bańki spekulacyjnej na kryptowalutach – wg zasady Rothschilda, „ostatnie 10% wzrostów zostaw innym” (oczywiście te 10% jest umowne). 
 • Nauczysz się najważniejszych wskaźników fundamentalnych dotyczących wyceny Bitcoina – na ich podstawie określisz najlepszy moment wejścia i wyjścia z inwestycji. 
 • Zyskasz możliwość zadawania mi pytań przy sesjach Q&A, a jednorazowo także mojemu najlepszemu radcy prawnemu specjalizującemu się w międzynarodowej optymalizacji podatkowej.
 • ​Webinary z dostępem do nagrań, na których będziemy omawiać sytuację i podawać ciekawe pomysły inwestycyjne
 • Omówienie konsekwencji podatkowych i czy stablecoiny wystarczą na wypłatę środków. Zobaczysz też jak użyć spółki w Gruzji do odroczenia podatku, nawet po wyjściu w fiaty.
 • ​Poznasz historię monetarną i zobaczysz, że podobne kryzysy już się odbyły – dowiesz się, jak znaleźć w tym swoją szansę na zysk, chroniąc przy tym majątek.
 • Dowiesz się, jak wygląda przyszłość portfeli krypto i pokażę Ci okazje inwestycyjne, o których wie tylko kilkaset osób na całym globie. 
 • ​Dowiesz się, jak działa ekonomia światowa i polityka od A do Z. Będziesz w stanie samodzielnie analizować rynki i wydarzenia na świecie, dogłębnie rozumiejąc, co się dzieje za kulisami. 
 • Poznasz kluczowe wskaźniki, które trzeba znać, aby móc analizować fundamentalnie cenę BTC Dowiesz się jak rozliczać zyski z BTC, by jak najmniej (lub nawet wcale!) nie tracić na podatkach
 • ​Dowiesz się, z jakich aktywów i w jakich proporcjach budować portfel inwestycyjny w czasie kryzysu
Szczegółowy harmonogram:
Złoto i srebro
 • Czy złoto i srebro są wciąż dobrą inwestycją
 • ​Jak, gdzie i do jakiej ceny kupować srebro – bez VAT-u
 • Jak, gdzie i do jakiej ceny kupować złoto – i zabezpieczyć je przed złodziejami 
 • ​Jak inwestować w złoto i srebro tak, by móc szybko je sprzedać bez jeżdżenia do kantoru
 • Jak się wycenia złoto i srebro oraz jak ocenić, czy jest w dobrej cenie
 • Jak sprzedać złoto lub srebro tak, by nie zapłacić podatku od zysków kapitałowych
 • ​Które narzędzia pozwalają zarobić na kruszcach więcej, niż na samych kruszcach – bez dźwigni finansowej
Waluty i obligacje
 • Jakie waluty trzymać w portfelu inwestycyjnym i jaki procent można na to przeznaczyć
 • Czy dolara opłaca się trzymać długoterminowo
 • Czy warto teraz kupować obligacje – i dlaczego 
 • ​Jak działają pieniądze, skąd się wzięły i jaka jest ich przyszłość
 • Kiedy spodziewać się wyższej inflacji i od czego ona zależy
Akcje polskie i zagraniczne
 • Gdzie i jak kupować akcje amerykańskie – jaki rachunek brokerski założyć
 • W jakich krajach inwestować w danym momencie w akcje i kiedy (cykle migracji kapitału) 
 • Przy pomocy jakich metod określić czy dana akcja jest droga, czy tania i kiedy ją kupić (wskaźniki akcji)
 • Czy jest teraz dobry moment na inwestycje w akcje (cykle rynków akcji) 
 • Spółki marihuanowe – czy tego typu spółki są dobre dla naszego portfela inwestycyjnego
Kryptowaluty
 • Ile jest wart Bitcoin i za ile warto go kupić, a po jakiej cenie sprzedawać (model wyceny na podstawie wskaźników fundamentalnych)
 • Kiedy warto kupić i sprzedać Ethereum – na podstawie wskaźników fundamentalnych 
 • Które ze 198 wskaźników fundamentalnych rynku kryptowalut warto śledzić, by ocenić, czy jest już moment na wyjście z inwestycji – i jak je intepretować
 • Jak zredukować podatek od zysków przy wyjściu z krypto
 • Strategia wychodzenia z krypto – i w jakie klasy aktywów przechodzić w zależności od bieżącej sytuacji ekonomicznej na świecie
 • ​Jak się zabezpieczyć przed pułapkami emocjonalnymi, FOMO i FUD w inwestycji
 • ​Stablecoiny – czy są naprawdę stabilne i jakie są związane z nimi ryzyka
 • ​Jak zainwestować w kryptowaluty oparte na złocie i srebrze
Bezpieczeństwo majątku
 • Nauczysz się, z jakich klas aktywów konstruować zrównoważony pod kątem ryzyka portfel inwestycyjny – otrzymasz ode mnie przykład modelowego portfela. 
 • Jak zabezpieczyć swój majątek przed opresyjnym systemem transferując legalnie pieniądze i aktywa za granicę.
 • Jak nie podlegać pod jeden system prawno-podatkowy, aby opresyjne państwo nie mogło zabrać Ci majątku (zasada 3 lokalizacji).
 • Zaawansowana ochrona majątku za pomocą spółek zagranicznych, fundacji interesu prywatnego, trustów.
Nieruchomości i startupy
 • Dowiesz się, jak inwestować swoje środki w nieruchomości na całym świecie i czy teraz jest na to dobry moment.
 • Poznasz moją najlepszą inwestycję biznesową i być może pozwoli Ci zarobić nawet 28x w ciągu kilku lat.
Podsumowując – oto co dziś dostajesz:
 • 6 spotkań online ze mną, gdzie każde spotkanie to 4-6 godzin materiału – razem ok. 20-30 godzin nagrań (!!!)
 • Co dwa tygodnie raporty na podstawie wskaźników makroekonomicznych ze szczegółową analizą rynku (2 razy w miesiącu) – spotkanie online + nagranie.
 • ​Sesje Q&A, na których możesz zadawać mi dowolne pytania odnośnie zawartości raportów, jak i wiedzy, o której mówię na głównych spotkaniach online.
 • Zaawansowane wskaźniki makroekonomiczne dot. ceny Bitcoina, skorelowane z górkami i dołkami, dzięki czemu wiemy kiedy kupować, a kiedy wychodzić z rynku 
 • ​Analizy na bazie autorskiego modelu makroekonomicznego oceniającego cenę Bitcoina 
 • ​Modele makroekonomiczne dot. innych klas aktywów 
 • Modelowy portfel inwestycyjny z podziałem na klasy aktywów
 • Zasady wchodzenia w akcje spółek na giełdzie
Jaka jest cena za to wszystko?
Gdyby wziąć pod uwagę moją stawkę godzinową, to mogłoby wyglądać to następująco:
Główne szkolenie: 6 spotkań online – 20-36 godzin razy 1000 zł/h = 20,000-36,000 zł
3 pierwsze miesiące analiz i raportów = 6 spotkań razy 1,5 godziny = 9000 zł (otrzymujesz przedłużenie za 970 zł/kwartał). 
Co razem daje kwotę 29,000-45,000 zł.
Na każde 10 tys. zł w Bitcoinie – jeśli wyjdziesz w połowie drogi do górki przy poziomie uśrednionym 50 tys. zł – masz 40 tys. zł zysku przed opodatkowaniem.
Wychodząc z nami bliżej górki przy poziomie ok. 10x masz 90 tys. zł zysku przed opodatkowaniem – różnica 50 tys. zł. 
W szkoleniu i raportach będziemy stale trzymać rękę na pulsie śledząc wskaźniki Bitcoina i innych klas aktywów.
Zatem na każde zainwestowane 10 tys. zł, to szkolenie zwróci Ci się wielokrotnie.
Moglibyśmy więc śmiało powiedzieć, i zapewne byś się z nami zgodził – że cena przynajmniej 10,000 zł za to wszystko, nie byłaby wygórowana. 
My jednak, dzięki skalowaniu naszych usług i korzystając z tego, że jest to premiera mojego szkolenia, chcemy zaproponować Ci dostęp do tego wszystkiego już od 1997 zł. 
Długoterminowe inwestowanie tak, jak robią to najbogatsi
Czas na Twoją decyzję...
Nie musisz wybierać ryzykownych inwestycji, by zbudować duży majątek. 
Nie potrzebujesz też ślęczeć nad wykresem i tracić nerwów na trading. 
Za to możesz skorzystać z tych samych strategii budowania i pomnażania majątku, których używają moi klienci – multimilionerzy.
Nawet jeśli Twoje cele długoterminowego inwestowania nie sięgają kilkudziesięciu milionów i są nieco mniej wzniosłe – stworzysz jasny i prosty plan, by osiągnąć swoje cele szybciej, niż kiedykolwiek myślałeś, że to możliwe. 
Zatem możesz starać się samodzielnie dochodzić do tych wniosków albo ryzykować, że Twoje pieniądze zje inflacja. 
Albo możesz skorzystać z możliwości tworzenia nowych źródeł dochodu, które rosną wykładniczo, rok do roku.
Jeśli czujesz, że to coś dla Ciebie, to kliknij poniżej i zrób pierwszy krok. 

Już za mały ułamek zysków, które planujemy wygenerować z każdych 10 tys. zainwestowanych złotych, możesz wejść na ścieżkę do wolności finansowej, która została już przeze mnie udreptana.
Kurs nie zastąpi indywidualnego doradztwa biznesowego i nie stanowi porady prawnej lub biznesowej. Każda inwestycja obarczona jest ryzykiem i należy liczyć się z możliwością utraty środków. Organizator nie 
gwarantuje zysków.
Powered By ClickFunnels.com